Chcę zacząć monitorować swoją sieć

Masz awarię usługi i nie wiesz, gdzie leży problem? Nie panujesz nad konfiguracją urządzeń? Chcesz pozbyć się Excela i automatycznie tworzyć inwentaryzacje adresów IP i komputerów? Wykryj problem z wydajnością aplikacji i sprawdź korelacje z bazą danych, macierzą, wirtualizacją lub siecią.

null

DEFINICJA POTRZEB

Definiowanie potrzeb klienta na podstawie szczegółowego wywiadu technicznego, włącznie z specyfiką infrastruktury i rodzajem prowadzonych usług.

null

KONSULTACJE TECHNICZNE

Dokładna analiza środowiska włącznie ze wszystkimi warstwami poprzez sieć, aplikacje, wirtualizacje, macierze i bazy danych w celu dopasowania odpowiedniego rozwiązania.

null

LIVE DEMO

Interaktywna prezentacja produktowa prowadzona na rozbudowanym, żywym środowisku, w którym obserwujemy zachowanie systemu w sugerowanych przez klienta scenariuszach.

null

TESTY POC

– Konfiguracja testowego systemu na podstawie określonych wymagań i życzeń klienta. – Spełnienie wymagań klienta zwizualizowane jeszcze przed zakupem.

Jak zostać klientem?

1

Definicja potrzeb

Bez tego ani rusz – zaczynamy od ustalenia, co jest Twoim największym problemem w zarządzaniu systemem informatycznym w firmie.

2

Konsultacje z ekspertem

Nasz inżynier rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości oraz odpowie na najbardziej złożone pytania techniczne.

3

Wybór rozwiązania – Live Demo

Pokażemy Ci prawdziwy system w akcji. Zobaczysz, jak zachowuje się w żywym środowisku.

4

Przetestuj rozwiązanie – symulacja lub POC

W naszych laboratoriach udostępnimy Ci dowolny system i poprzez interaktywne symulacje będziesz mieć możliwość samodzielnie zweryfikować wszystkie funkcjonalności, które Cię interesują. Wolisz zbadać to dokładniej? Zarezerwuj sobie czas na przeniesienie symulacji do Twojego środowiska – POC.

5

Gotowe!

Już wiesz, które z rozwiązań jest dla Ciebie najlepsze.Teraz pozostaje Ci tylko skontaktować się z nami!

Rozwiązania na każdą sieć i kieszeń!

Posiadamy rozwiązania dopasowane do wielkości każdej firmy o każdej z możliwych struktur. Znajdziesz produkty dla środowiska w wielu lokalizacjach nawet na kilku kontynentach jak i w jednej lokalizacji. Obsługujemy wszystkie rodzaje implementacji: lokalne, hybrydowe i w chmurze. Rozwiązania, które można dobrać do każdej wielkości budżetu.

TYLKO TYLE?

Poradnik dla Twojego szefa

Doskonale wiesz, że system monitorujący i zarządzający siecią jest niezbędny w firmie, w której pracujesz. Niestety szef nie podziela Twojego zdania. Nie masz pomysłu, co z tym fantem zrobić? Przedstaw argumenty nie do podważenia i udowodnij, jak ważne dla infrastruktury sieci jest jej monitorowanie.

Nasi partnerzy

Baza wiedzy

Chcesz
wiedzieć więcej?